Sascha Hein

Sascha Hein rozpoczął naukę w dziedzinie technologii dentystycznych w Niemczech, gdzie ukończył studia w 1997 roku. Następnie pracował w wielu laboratoriach dentystycznych w Europie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
W 2001 roku ukończył dalsze studia w dziedzinie ceramiki dentystycznej pod kierownictwem Masahiro Kuwata w Tokio w Japonii.
W latach 2004/05 uczęszczał na Master School w Freiburgu w Niemczech, gdzie ukończył szkołę i wygrał srebrną nagrodę w Konkursie Kanter Award, który nagradza trzech najlepszych studentów programów Master ze wszystkich szkół niemieckich.
W 2007 r. Sascha Hein został wprowadzony przez założyciela Williego Gellera do międzynarodowej grupy Oral Design. Od 2011 roku pełni funkcję członka redakcji niemieckiego wydania Quintessence of Dental Technology. W 2012 r. został włączony do grupy Bio-Emulation, w ramach której prowadził niezależne badania, które doprowadziły do ??opracowania płynu visual_eyes i systemu fluor_eyes flash do fotografii fluorescencyjnej zębów.

Prowadzi wykłady na arenie międzynarodowej i jest liderem licznych publikacji, w tym Rocznika QDT w roku 2009 i 2011. Po spędzeniu dwunastu lat w Perth w Australii Zachodniej, Sascha Hein wrócił do Fryburgu, w Niemczech, gdzie obecnie mieszka i pracuje.

Last updated 3 mins ago Last updated 3 mins ago

app