Piotr Nagadowski

Od 1995 r. właściciel laboratorium protetycznego Natrodent z siedzibą w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a od roku 2011 we własnej siedzibie w Łodzi.

Od 14 lat przedstawiciel, doradca techniczny i trener firmy Amann Girrbach (firma zajmująca się rozwojem technologii CAD/CAM, artykulacją oraz posiadająca bazę naukową mającą wkład w rozwój zagadnień dotyczących problemów okluzji i doskonalenia urządzeń do rejestracji stawowej).

Od 2002 zajmuje się prowadzeniem szkoleń specjalistycznych z zakresu artykulacji, rejestracji stawowej, wykonawstwa szyn, szablonów chirurgicznych do implantologii i ortodoncji, uzupełnień stałych i ruchomych w technologii cyfrowej oraz cyfrowych rozwiązań w stomatologii i protetyce - prowadzi liczne szkolenia w kraju i za granicą .

Współtwórca DDS-Pro oprogramowania do wykonawstwa szablonów chirurgicznych, ortognatycznych i ortodontycznych z zastosowaniem CT i skanów modeli. Twórca drukarek 3D z zastosowaniem w medycynie. Przedstawiciel 3D Systems - lidera w tworzeniu modeli 3D w medycynie.

Autor publikacji:

Last updated 3 mins ago Last updated 3 mins ago

app