• Piotr Nagadowski

    Właściciel Natrodent i Natrodent Laboratorium Protetyczne w Łodzi.
    Współtwórca i organizator w Polsce Stowarzyszenia Digital Dentistry Society Poland.
    Członek zarządu Digital Dentistry Society Global w Szwajcarii.

  • tech. dent. Bartosz Troczyński

    Absolwent Medycznego Studium nr 1 w Łodzi. W roku 1991 uzyskał kwalifikacje technika dentystycznego. Od 1998 r współwłaściciel firmy Natrodent.

  • Dr hab.n.med. Aleksandra Nitecka-Buchta

    Wieloletnia klinicystka, adiunkt Katedry Dysfunkcji Narządu Żucia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalistka protetyki stomatologicznej, implantolog (OSSIS/EDI).
    Prezes Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia.

  • Dr n. med. Paweł Niewada

    Właściciel i kierownik NIEWADA CLINIC – Implantologia i Stomatologia Estetyczna.
    Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

  • tech. dent. Dawid Domoradzki

    Z firmą Amann Girrbach związany od początku wprowadzenia systemu Cad Cam na rynek.
    Certyfikowany serwisant urządzeń frezujących typu Cad Cam.
    Na co dzień pracujący, jako pomoc merytoryczna i techniczna z zakresu urządzeń takich jak: skaner, frezarka, oprogramowania Exocad oraz materiałów i rozwiązań protetycznych.

  • dr n.med. Agnieszka Pacyk

    Akademię Medyczną ukończyła w Łodzi w 1993 roku. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się wykładami i szkoleniami w Polsce oraz za granicą.  Przez ponad dekadę zajmowała stanowisko Professional Service Manager w firmie Dentsply wprowadzając na polski rynek innowacyjne grupy materiałów stomatologicznych: kompomery oraz płynne kompozyty do techniki bulk flow. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą tematyki kompozytów.

  • tech. dent. Alicja Herdzik

    W roku 2013 ukończyła Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej „KM Dental” prowadzone z wielką pasją przez mgr tech. dent. Krystynę Kuryło-Mazurkiewicz we Wrocławiu.
    Jest technikiem o szerokim spektrum specjalizacji - od protez ruchomych, poprzez prace kombinowane po licowanie porcelaną uzupełnień stałych. Zdobyte doświadczenia oraz szereg przebytych kursów pozwalają jej połączyć umiejętności pracy analogowej ze światem cyfrowej techniki dentystycznej

  • Francesco Cantele

    Francesco Cantele jest związany z branżą stomatologiczną od 2007 roku dołączając do laboratorium protetycznego, aby nadzorować proces transformacji cyfrowej, a wkrótce potem objął zarządzanie całym przepływem pracy Cad/Cam.

  • tech. dent. Przemysław Rajczak

    W latach 1985 - 1993 zatrudniony w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej DWL w Poznaniu przy ul. Solnej 21 na stanowisku technika dentystycznego. Od 1993 roku prowadzi własną pracownię techniki dentystycznej.

  • tech. dent. Joh B. Haerich

    Specjalista ds. Aplikacji w exocad GmbH, Joh pracuje w dziale wsparcia technicznego, prowadzi szkolenia z oprogramowania w różnych wariantach, i uczestniczy w międzynarodowych kongresach i konwencjach.
    Jego pierwsze doświadczenie z oprogramowaniem exocad miało miejsce w 2011 roku, kiedy Joh prowadził własne laboratorium w gabinecie dentystycznym.

  • mgr Kamila Krzepkowska

    W 2019 ukończyła studia II stopnia na kierunku techniki dentystyczne prowadzonym wspólnie przezUniwersytet Medyczny w Łodzi i Politechnikę Łódzką.

  • TD Jakub Zimmer

    Jest absolwentem Krakowskiego Medycznego Studium Techniki Dentystycznej z 1999 roku. W 2001 roku otworzył w Wadowicach własne laboratorium protetyczne, w którym do dziś wykonuje głównie ceramiczne uzupełnienia stałe. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu dla Techników Dentystycznych z 2008 roku, gdzie w kategorii „Ceramika bezmetalowa" podczas finału w Szczyrku zajął pierwsze miejsce. Od 2015 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne na terenie całej Polski z zakresu propagowanej przez siebie idei biomimetycznego warstwowania ceramiki na podbudowach ze stopów metalowych oraz z dwutlenku cyrkonu.

  • tech. dent. Janusz Karaś

    Technik Dentystyczny, współtwórca pracowni Trójząb.
    W czerwcu 1995 r.: ukończył Prywatne Medyczne Studium Zawodowe na Wydziale Techniki Dentystycznej i uzyskał tytuł Technika dentystycznego.

  • CTD Łukasz Sopałowicz

    Ponad 20 lat związany z zawodem technika dentystycznego.
    W latach 90-tych asystent profesora przedmiotu wiodącego w szkole techniki dentystycznej.

  • TD Justyna Sopałowicz

    Od 20 lat w zawodzie technika dentystycznego. Lubię pracować bezpośrednio z pacjentem. Podejmuję różne wyzwania wspierana przez cyfryzację.

  • TD Marek Wiligała

    Założyciel i właściciel Wiligała Lab w Chojnicach, znanego laboratorium protetycznego działającego od ponad 30 lat.
    Jest osobą pełną zapału i determinacji, co przekłada się na dynamiczny rozwój firmy.

  • Lek. dent. Michał Jaczewski

    Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2006r. Od ponad 10 lat prowadzi indywidualną praktykę stomatologiczną w Legnicy, skupiając się na kompleksowym leczeniu pacjentów. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i zaburzeniach stawów skroniowo-żuchwowych.

  • Dr n. med. Adrian Gnatek

    Secjalista chirurgii stomatologicznej
    Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
    Uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz stopień naukowy doktora nauk medycznych.

  • tech. dent. Luis Saraiva

    Pochodzi z Portugalii. Od 10 lat pracuje nad ulepszaniem swoich umiejętności, pamiętając, że naśladowanie natury jest największym wyzwaniem.

  • tech. dent. Simone Maffei

    Właściciel laboratorium dentystycznego Maffei w Modenie, w którym zajmuje się wyłącznie estetyką i rekonstrukcją w ceramice na naturalnych zębach i implantach.

  • ZTM Jan Schünemann

    W 1983 roku Jan Schunemann uzyskał tytuł technika dentystycznego na w Hamburgu. W roku 1989 założył swoja redakcję wydającą czasopismo dla dentystów "Quintessenz der Zahntechnik". Jest autorem licznych publikacji, których czytelnikami są ludzie na całym Świecie.

  • ZTM Stefan Schunke

    W 1976 rozpocząłem szkolenie w dziedzinie techniki dentystycznej w Leverkusen w Niemczech. Po jego ukończeniu w 1980 roku wziąłem udział w kursie woskowania i gnatologii. Od 2014 roku jestem aktywnym członkiem Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (EAED). Jestem też aktywnym moderatorem i wykładowcą podczas kursów i szkoleń w kraju i za granicą. Opublikowałem też wiele artykułów oraz kilka książek.

  • tech. dent. Sylwia Pikuła

    Technik dentystyczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku techniki dentystyczne. Ma doświadczenie zarówno w pracy cyfrowej, jak i analogowej. Od kilku jest częścią Zespołu Natrodent.

  • Dr Marcin Janowicz

    Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
    Współzałożyciel Fundacji Good Tooth Academy goodtooth.pl, organizującej kursy dydaktyczne dla dentystów.

  • tech. dent. Robert Arvai

    Federalny certyfikowany technik dentystyczny.
    Właściciel Laboratorium w Szwajcarii.

  • Dr Natalia Stachera

    Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Posiada już spory dorobek naukowy i doświadczenie dydaktyczne.

  • Anna Szemberska

    W Natrodent pracuje od 2009 r.
    Od pierwszych dni w laboratorium zajmuje się pracami akrylowymi i jako jedna z nielicznych specjalizuje się w wykonaniu protez „Premium” dedykowanych dla wymagających Pacjentów, czy wskazanych jako typowe ruchome rozwiązania na implantach Praca daje jej wielką satysfakcję.

  • mgr Daniel Dulian

    Absolwent studiów magisterskich na kierunku Wirtualizacja procesów technologicznych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
    Od wielu lat zawodowo i prywatnie związany jest z branżą medyczną.
    Swoje zamiłowanie do wirtualnych technologii przenosi w świat nowoczesnej stomatologii.
    Prowadzi warsztaty ze stomatologii cyfrowej w praktyce.

  • tech. dent. Paulina Pokusa

    Paulina Pokusa jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Medycznej. Dyplom technika dentystycznego uzyskała w 2009 r.
    Od kilku lat łączy pracę w laboratorium protetycznym z funkcją Krajowego Konsultanta systemu inLab.

  • Dr n. med. Łukasz Zadrożny

    Lekarz dentysta, absolwent WUM. Wieloletni pracownik WUM, aktualnie adiunkt w Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej. Prowadzi badania naukowe dotyczące druku 3D, dokładności procedur implantologicznych, jest też członkiem międzynarodowej grupy badawczej porównującej szybkość integracji implantów stomatologicznych o różnych powierzchniach.

  • Dr Ulrich Wegmann

    Ukończył studia Chemii i Stomatologii na Uniwersytecie im Bonn.
    Od 1978 do 2014 Adiunkt w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej, Kształcenia Przedklinicznego i Nauk o Materiałach na Uniwersytecie w Bonn, w Niemczech.
    Od 1984 kierownik Kliniki.

  • Inż. tech. dent. Marcin Jasiński

    Marcin jest współautorem kilku publikacji naukowych z dziedziny inżynierii materiałowej oraz estetycznych uzupełnień protetycznych. Od 2007 roku jest właścicielem Laboratorium Techniki Dentystycznej, które specjalizuje się w wykonywaniu estetycznych uzupełnień protetycznych z ceramiki i materiałów kompozytowych, głównie przy wykorzystaniu nowoczesnych metod cyfrowych

app