• Piotr Nagadowski

  Od 1995 r. właściciel laboratorium protetycznego Natrodent z siedzibą w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a od roku 2011 we własnej siedzibie w Łodzi. Od 14 lat przedstawiciel, doradca techniczny i trener firmy Amann Girrbach (firma zajmująca się rozwojem technologii CAD/CAM, artykulacją oraz posiadająca bazę naukową mającą wkład w rozwój zagadnień dotyczących problemów okluzji i doskonalenia urządzeń do rejestracji stawowej).

 • Tech. dent. Bartosz Troczyński

  Absolwent Medycznego Studium nr 1 w Łodzi. W roku 1991 uzyskał kwalifikacje technika dentystycznego. Od 1998 r współwłaściciel firmy Natrodent.

 • Dr Bartosz Matejkowski

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarsko-dentystycznego. Uczestnik wielu zagranicznych staży i kursów m.in. na Uniwersytecie Nowojorskim (NYU) czy Uniwersytecie Kalifornijskim. Absolwent Curriculum Implantologiczno-periodontologicznego - Huerzeller&Zurr Academy.

 • Dr n.med. specj. ortod. Maciej Cićkiewicz

  Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Członek Wielu Towarzystw Ortodontycznych: Amerykańskiego (AAO), Europejskiego (EOS), Włoskiego (SIDO) Polskiego (PTO) Towarzystwa Ortodontycznego oraz Światowej Federacji Ortodontów (WFO).

 • Dr n. med. Bartosz Cerkaski

  Jest ekspertem, nauczycielem i trenerem w zakresie klinicznej stomatologii cyfrowej, estetycznej i funkcjonalnej stomatologii rekonstrukcyjnej, implantologii, mikro-endodoncji, cyfrowego projektowania i planowania leczenia oraz fotografii stomatologicznej.
  Certyfikowany Instruktor DSD i KOL Digital Smile Design z prestiżową nagrodą The Best DSD Instructor 2018 Award.

 • Dr n. med. Tomasz Walawender

  Jest dyplomowanym specjalista protetyki stomatologicznej.
  Prowadzi własną rodzinną klinikę stomatologiczną wraz żoną w Częstochowie.
  Uczestnik wielu stażów oraz szkoleń z zakresu nowoczesnej protetyki w prestiżowych ośrodkach w Europie oraz USA.

 • Tech. dent. Dawid Domoradzki

  Z firmą Amann Girrbach związany od początku wprowadzenia systemu Cad Cam na rynek.
  Certyfikowany serwisant urządzeń frezujących typu Cad Cam.
  Na co dzień pracujący, jako pomoc merytoryczna i techniczna z zakresu urządzeń takich jak: skaner, frezarka, oprogramowania Exocad oraz materiałów i rozwiązań protetycznych.

 • Tech. dent. Przemysław Rajczak

  W latach 1985 - 1993 zatrudniony w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej DWL w Poznaniu przy ul. Solnej 21 na stanowisku technika dentystycznego. Od 1993 roku prowadzi własną pracownię techniki dentystycznej.

 • Tech. dent. Jacek Świecimski

  Technik dentystyczny z pasją do innowacji i nowinek technologicznych. Od lat dąży do rozszerzenia spektrum możliwości techników i stomatologów w świecie cyfrowym.

 • Tech. dent. Janusz Karaś

  Technik Dentystyczny, współtwórca pracowni Trójząb.
  W czerwcu 1995 r.: ukończył Prywatne Medyczne Studium Zawodowe na Wydziale Techniki Dentystycznej i uzyskał tytuł Technika dentystycznego.

 • Tech. dent. Łukasz Sopałowicz

  Ponad 20 lat związany z zawodem technika dentystycznego.
  W latach 90-tych asystent profesora przedmiotu wiodącego w szkole techniki dentystycznej.

 • Tech. dent. Justyna Sopałowicz

  Od 20 lat w zawodzie technika dentystycznego. Lubię pracować bezpośrednio z pacjentem. Podejmuję różne wyzwania wspierana przez cyfryzację.

 • Dr Nazariy Mykhaylyuk

  Specjalista w dziedzinie stomatologii mikroskopowej. Prowadzi własną rodzinna klinikę w Iwano-Frankiwsk (Ukraina) wspólnie z własnym ojcem, technikiem dentystycznym Bogdanem Mykhaylyuk (Oral Design Ukraine). W 2008 roku uzyskał tytuł lekarza dentysty na Uniwersytecie Medycznym w Iwano-Frankiwsk.

 • MTG Milos Miladinow

  Ceramiasta łączący pasję do fotografii z zawodem, który wykonuje na co dzień. Pracę jako ceramista rozpoczął w 2004 roku, rok po założeniu własnego laboratorium DentalTech Rumunia. Specjalizuje się w odbudowie i estetycznych uzupełnieniach protetycznych.

 • Sascha Hein

  Sascha Hein rozpoczął naukę w dziedzinie technologii dentystycznych w Niemczech, gdzie ukończył studia w 1997 roku. Następnie pracował w wielu laboratoriach dentystycznych w Europie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 • Waldo Zarco Nosti

  Studia protetyczne ukończył w 2000 roku.
  Był rezydentem w elitarnych laboratoriach protetycznych o międzynarowej renomie. Obecnie zarządza gabinetem stomatologicznym CAD CAM S.L.

 • Tech. dent. Józef Oberc

  W zawodzie pracuję 44 lata. Po ukończeniu szkoły pracowałem w przychodni, wówczas również zacząłem wykładać w szkole Techniki Dentystycznej i tak jest do dnia dzisiejszego.

 • Thomas Zimmermann

  Od 13 lat jest międzynarodowym Managerem sprzedaży w firmie Cendres Metaux..

 • CTD Vincenzo Mutone

  Od 2010 roku współpracuje z GC nad rozwojem systemu barwionej, przeziernej porcelany oferowanej pod nazwą CST (Chroma Shade Translucent). Jest współautorem wydanej w 2008 roku książki ?La zirconia in odontoiatria? (Cyrkon w stomatologii), oraz autorem licznych artykułów publikowanych w magazynach takich jak ?Quintessenza Odontotecnica? (1984), ?RTD? (2003) czy ?Dental Labor? (2005).

 • Tech. dent. Simone Maffei

  Właściciel laboratorium dentystycznego Maffei w Modenie, w którym zajmuje się wyłącznie estetyką i rekonstrukcją w ceramice na naturalnych zębach i implantach.

 • ZTM Jan Schünemann

  W 1983 roku Jan Schunemann uzyskał tytuł technika dentystycznego na w Hamburgu. W roku 1989 założył swoja redakcję wydającą czasopismo dla dentystów "Quintessenz der Zahntechnik". Jest autorem licznych publikacji, których czytelnikami są ludzie na całym Świecie.

 • ZTM Stefan Schunke

  W 1976 rozpocząłem szkolenie w dziedzinie techniki dentystycznej w Leverkusen w Niemczech. Po jego ukończeniu w 1980 roku wziąłem udział w kursie woskowania i gnatologii. Od 2014 roku jestem aktywnym członkiem Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (EAED). Jestem też aktywnym moderatorem i wykładowcą podczas kursów i szkoleń w kraju i za granicą. Opublikowałem też wiele artykułów oraz kilka książek.

 • Pavel Metelka

  W 2008 roku zostałem dyplomowanym Technikiem dentystycznym. Podczas studiów w Brnie pracowałem w laboratorium dentystycznym rodziców. Studia ukończyłem z wyróżnieniem. Następnie pracowałem w klinice dentystycznej MUDr. Kropáč jako Technik dentystyczny specjalizujący się w licówkach ceramicznych.

 • Tech. dent. Robert Arvai

  Federalny certyfikowany technik dentystyczny.
  Właściciel Laboratorium w Szwajcarii.

 • Tech. dent. Katarzyna Kapusta

  Absolwentka Medycznego Studium nr 5 w Krakowie, kierunek technik dentystyczny w roku 2004.
  Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w roku 2004 z tytułem magistra Biologii z Chemią.
  Lata 2004-2009 stanowisko technik - ceramista, Kraków, Chicago USA.

 • Anna Szemberska

  W Natrodent pracuje od 2009 r.
  Od pierwszych dni w laboratorium zajmuje się pracami akrylowymi i jako jedna z nielicznych specjalizuje się w wykonaniu protez „Premium” dedykowanych dla wymagających Pacjentów, czy wskazanych jako typowe ruchome rozwiązania na implantach Praca daje jej wielką satysfakcję.

 • mgr Daniel Dulian

  Absolwent studiów magisterskich na kierunku Wirtualizacja procesów technologicznych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
  Od wielu lat zawodowo i prywatnie związany jest z branżą medyczną.
  Swoje zamiłowanie do wirtualnych technologii przenosi w świat nowoczesnej stomatologii.
  Prowadzi warsztaty ze stomatologii cyfrowej w praktyce.

 • Tech. dent. Paulina Pokusa

  Paulina Pokusa jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Medycznej. Dyplom technika dentystycznego uzyskała w 2009 r.
  Od kilku lat łączy pracę w laboratorium protetycznym z funkcją Krajowego Konsultanta systemu inLab.

 • Tech. dent. Joanna Łupińska

  Technik dentystyczny, ceramistka, nauczyciel modelarstwa w Teb edukacja Wrocław, trener i konsultant ceramik płynnych.
  Pasjonatka tajników okluzji, i zagadek funkcji całego układu stomatognatycznego, absolwentka polskiej edycji VIESID Curriculum pl TD.

 • Dr n. med. Łukasz Zadrożny

  Lekarz dentysta, absolwent WUM. Wieloletni pracownik WUM, aktualnie adiunkt w Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej. Prowadzi badania naukowe dotyczące druku 3D, dokładności procedur implantologicznych, jest też członkiem międzynarodowej grupy badawczej porównującej szybkość integracji implantów stomatologicznych o różnych powierzchniach.

app