• Piotr Nagadowski

  Właściciel Natrodent i Natrodent Laboratorium Protetyczne w Łodzi.
  Współtwórca i organizator w Polsce Stowarzyszenia Digital Dentistry Society Poland.
  Członek zarządu Digital Dentistry Society Global w Szwajcarii.

 • tech. dent. Bartosz Troczyński

  Absolwent Medycznego Studium nr 1 w Łodzi. W roku 1991 uzyskał kwalifikacje technika dentystycznego. Od 1998 r współwłaściciel firmy Natrodent.

 • Dr n. med. Bartosz Cerkaski

  Jest ekspertem, nauczycielem i trenerem w zakresie klinicznej stomatologii cyfrowej, estetycznej i funkcjonalnej stomatologii rekonstrukcyjnej, implantologii, mikro-endodoncji, cyfrowego projektowania i planowania leczenia oraz fotografii stomatologicznej.
  Certyfikowany Instruktor DSD i KOL Digital Smile Design z prestiżową nagrodą The Best DSD Instructor 2018 Award.

 • Dr hab.n.med. Aleksandra Nitecka-Buchta

  Wieloletnia klinicystka, adiunkt Katedry Dysfunkcji Narządu Żucia Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalistka protetyki stomatologicznej, implantolog (OSSIS/EDI).
  Prezes Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia.

 • Dr n. med. Paweł Niewada

  Właściciel i kierownik NIEWADA CLINIC – Implantologia i Stomatologia Estetyczna.
  Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

 • tech. dent. Dawid Domoradzki

  Z firmą Amann Girrbach związany od początku wprowadzenia systemu Cad Cam na rynek.
  Certyfikowany serwisant urządzeń frezujących typu Cad Cam.
  Na co dzień pracujący, jako pomoc merytoryczna i techniczna z zakresu urządzeń takich jak: skaner, frezarka, oprogramowania Exocad oraz materiałów i rozwiązań protetycznych.

 • dr n.med. Agnieszka Pacyk

  Akademię Medyczną ukończyła w Łodzi w 1993 roku. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się wykładami i szkoleniami w Polsce oraz za granicą.  Przez ponad dekadę zajmowała stanowisko Professional Service Manager w firmie Dentsply wprowadzając na polski rynek innowacyjne grupy materiałów stomatologicznych: kompomery oraz płynne kompozyty do techniki bulk flow. W 2005 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą tematyki kompozytów.

 • tech. dent. Alicja Herdzik

  W roku 2013 ukończyła Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej „KM Dental” prowadzone z wielką pasją przez mgr tech. dent. Krystynę Kuryło-Mazurkiewicz we Wrocławiu.
  Jest technikiem o szerokim spektrum specjalizacji - od protez ruchomych, poprzez prace kombinowane po licowanie porcelaną uzupełnień stałych. Zdobyte doświadczenia oraz szereg przebytych kursów pozwalają jej połączyć umiejętności pracy analogowej ze światem cyfrowej techniki dentystycznej

 • Francesco Cantele

  Francesco Cantele jest związany z branżą stomatologiczną od 2007 roku dołączając do laboratorium protetycznego, aby nadzorować proces transformacji cyfrowej, a wkrótce potem objął zarządzanie całym przepływem pracy Cad/Cam.

 • tech. dent. Przemysław Rajczak

  W latach 1985 - 1993 zatrudniony w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej DWL w Poznaniu przy ul. Solnej 21 na stanowisku technika dentystycznego. Od 1993 roku prowadzi własną pracownię techniki dentystycznej.

 • tech. dent. Joh B. Haerich

  Specjalista ds. Aplikacji w exocad GmbH, Joh pracuje w dziale wsparcia technicznego, prowadzi szkolenia z oprogramowania w różnych wariantach, i uczestniczy w międzynarodowych kongresach i konwencjach.
  Jego pierwsze doświadczenie z oprogramowaniem exocad miało miejsce w 2011 roku, kiedy Joh prowadził własne laboratorium w gabinecie dentystycznym.

 • tech. dent. Scott Hippey

  Kierownik Laboratorium Stomatologicznego Halo w Birmingham. Konsultant ds. cyfrowych w Ceramet UK Dental Solutons.

 • mgr Kamila Krzepkowska

  W 2019 ukończyła studia II stopnia na kierunku techniki dentystyczne prowadzonym wspólnie przezUniwersytet Medyczny w Łodzi i Politechnikę Łódzką.

 • Dr Jurgen Reitz

  Obszary działalności: Diagnostyka i terapia dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego, manualna analiza funkcji i struktury, instrumentalna analiza funkcjonalna, elektromiografia, techniki obrazowania, komputerowe aplikacje w diagnostyce CMD.

 • TD Jakub Zimmer

  Jest absolwentem Krakowskiego Medycznego Studium Techniki Dentystycznej z 1999 roku. W 2001 roku otworzył w Wadowicach własne laboratorium protetyczne, w którym do dziś wykonuje głównie ceramiczne uzupełnienia stałe. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu dla Techników Dentystycznych z 2008 roku, gdzie w kategorii „Ceramika bezmetalowa" podczas finału w Szczyrku zajął pierwsze miejsce. Od 2015 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne na terenie całej Polski z zakresu propagowanej przez siebie idei biomimetycznego warstwowania ceramiki na podbudowach ze stopów metalowych oraz z dwutlenku cyrkonu.

 • mgr Beata Kaczmarek

  Fizjoterapeutka rozwijająca od 2013 roku współpracę ze stomatologami różnych specjalności.
  Od 2018 roku wraz ze swoim mężem Łukaszem Kaczmarkiem organizuje kursy prof. Mariano Rocabado w Polsce, pełniąc jednocześnie rolę asystentów.
  Razem prowadzą własne, autorskie szkolenia z zakresu współpracy stomatologa, fizjoterapeuty i logopedy w leczeniu zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych.

 • mgr Łukasz Kaczmarek

  Fizjoterapeuta rozwijający od 2013 roku współpracę ze stomatologami różnych specjalności.
  Od 2018 roku wraz ze swoją żoną Beatą Kaczmarek organizuje kursy prof. Mariano Rocabado w Polsce, pełniąc jednocześnie rolę asystentów.
  Razem prowadzą własne, autorskie szkolenia z zakresu współpracy stomatologa, fizjoterapeuty i logopedy w leczeniu zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych.

 • tech. dent. Janusz Karaś

  Technik Dentystyczny, współtwórca pracowni Trójząb.
  W czerwcu 1995 r.: ukończył Prywatne Medyczne Studium Zawodowe na Wydziale Techniki Dentystycznej i uzyskał tytuł Technika dentystycznego.

 • TD Łukasz Sopałowicz

  Ponad 20 lat związany z zawodem technika dentystycznego.
  W latach 90-tych asystent profesora przedmiotu wiodącego w szkole techniki dentystycznej.

 • tech. dent. Justyna Sopałowicz

  Od 20 lat w zawodzie technika dentystycznego. Lubię pracować bezpośrednio z pacjentem. Podejmuję różne wyzwania wspierana przez cyfryzację.

 • TD Łukasz Sopałowicz

  Ponad 20 lat związany z zawodem technika dentystycznego.
  W latach 90-tych asystent profesora przedmiotu wiodącego w szkole techniki dentystycznej.

 • TD Justyna Sopałowicz

  Od 20 lat w zawodzie technika dentystycznego. Lubię pracować bezpośrednio z pacjentem. Podejmuję różne wyzwania wspierana przez cyfryzację.

 • TD Marek Wiligała

  Założyciel i właściciel Wiligała Lab w Chojnicach, znanego laboratorium protetycznego działającego od ponad 30 lat.
  Jest osobą pełną zapału i determinacji, co przekłada się na dynamiczny rozwój firmy.

 • Dr Nazariy Mykhaylyuk

  Specjalista w dziedzinie stomatologii mikroskopowej. Prowadzi własną rodzinna klinikę w Iwano-Frankiwsk (Ukraina) wspólnie z własnym ojcem, technikiem dentystycznym Bogdanem Mykhaylyuk (Oral Design Ukraine). W 2008 roku uzyskał tytuł lekarza dentysty na Uniwersytecie Medycznym w Iwano-Frankiwsk.

 • Lek. dent. Michał Jaczewski

  Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2006r. Od ponad 10 lat prowadzi indywidualną praktykę stomatologiczną w Legnicy, skupiając się na kompleksowym leczeniu pacjentów. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce i zaburzeniach stawów skroniowo-żuchwowych.

 • MTG Milos Miladinow

  Ceramiasta łączący pasję do fotografii z zawodem, który wykonuje na co dzień. Pracę jako ceramista rozpoczął w 2004 roku, rok po założeniu własnego laboratorium DentalTech Rumunia. Specjalizuje się w odbudowie i estetycznych uzupełnieniach protetycznych.

 • Waldo Zarco Nosti

  Studia protetyczne ukończył w 2000 roku.
  Był rezydentem w elitarnych laboratoriach protetycznych o międzynarowej renomie. Obecnie zarządza gabinetem stomatologicznym CAD CAM S.L.

 • Dr n. med. Adrian Gnatek

  Secjalista chirurgii stomatologicznej
  Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  Uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz stopień naukowy doktora nauk medycznych.

 • tech. dent. Luis Saraiva

  Pochodzi z Portugalii. Od 10 lat pracuje nad ulepszaniem swoich umiejętności, pamiętając, że naśladowanie natury jest największym wyzwaniem.

 • Lek. dent. Magdalena Okręt-Stochaj

  absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od wielu lat wspołpracuje z firmą Bausch jako konsultant produktowy oraz zajmuje się szkoleniem lekarzy z zagadnień takich jak kontrola okluzji kalkami analogowymi, algorytmy postępowania z kalkami cyfrowymi i analogowymi, prawidłowym dopasowaniem prac zachowawczych oraz protetycznych.

 • tech. dent. Simone Maffei

  Właściciel laboratorium dentystycznego Maffei w Modenie, w którym zajmuje się wyłącznie estetyką i rekonstrukcją w ceramice na naturalnych zębach i implantach.

 • ZTM Jan Schünemann

  W 1983 roku Jan Schunemann uzyskał tytuł technika dentystycznego na w Hamburgu. W roku 1989 założył swoja redakcję wydającą czasopismo dla dentystów "Quintessenz der Zahntechnik". Jest autorem licznych publikacji, których czytelnikami są ludzie na całym Świecie.

 • ZTM Stefan Schunke

  W 1976 rozpocząłem szkolenie w dziedzinie techniki dentystycznej w Leverkusen w Niemczech. Po jego ukończeniu w 1980 roku wziąłem udział w kursie woskowania i gnatologii. Od 2014 roku jestem aktywnym członkiem Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (EAED). Jestem też aktywnym moderatorem i wykładowcą podczas kursów i szkoleń w kraju i za granicą. Opublikowałem też wiele artykułów oraz kilka książek.

 • Lek. dent. Sławomir Pastor

  Właściciel kliniki Stomatologia Pastor, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny zaawansowanej chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologicznej, chirurgii przyzębia oraz implantologii.

 • tech. dent. Sylwia Pikuła

  Technik dentystyczny, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku techniki dentystyczne. Ma doświadczenie zarówno w pracy cyfrowej, jak i analogowej. Od kilku jest częścią Zespołu Natrodent.

 • Dr Marcin Janowicz

  Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  Współzałożyciel Fundacji Good Tooth Academy goodtooth.pl, organizującej kursy dydaktyczne dla dentystów.

 • Claudio Gattelli

  Z branżą dentystyczną związany od ponad 10 lat. Odpowiada za globalny rozwój drukarek 3D oraz materiałów eksploatacyjnych dla stomatologów i laboratoriów w firmie DWS Systems.

 • tech. dent. Robert Arvai

  Federalny certyfikowany technik dentystyczny.
  Właściciel Laboratorium w Szwajcarii.

 • Konrad Dyba

  Market Development Manager Itero w Align Technology

 • Tech. dent. Katarzyna Kapusta

  Absolwentka Medycznego Studium nr 5 w Krakowie, kierunek technik dentystyczny w roku 2004.
  Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w roku 2004 z tytułem magistra Biologii z Chemią.
  Lata 2004-2009 stanowisko technik - ceramista, Kraków, Chicago USA.

 • Dr Natalia Stachera

  Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Posiada już spory dorobek naukowy i doświadczenie dydaktyczne.

 • Anna Szemberska

  W Natrodent pracuje od 2009 r.
  Od pierwszych dni w laboratorium zajmuje się pracami akrylowymi i jako jedna z nielicznych specjalizuje się w wykonaniu protez „Premium” dedykowanych dla wymagających Pacjentów, czy wskazanych jako typowe ruchome rozwiązania na implantach Praca daje jej wielką satysfakcję.

 • mgr Daniel Dulian

  Absolwent studiów magisterskich na kierunku Wirtualizacja procesów technologicznych na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
  Od wielu lat zawodowo i prywatnie związany jest z branżą medyczną.
  Swoje zamiłowanie do wirtualnych technologii przenosi w świat nowoczesnej stomatologii.
  Prowadzi warsztaty ze stomatologii cyfrowej w praktyce.

 • tech. dent. Paulina Pokusa

  Paulina Pokusa jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Medycznej. Dyplom technika dentystycznego uzyskała w 2009 r.
  Od kilku lat łączy pracę w laboratorium protetycznym z funkcją Krajowego Konsultanta systemu inLab.

 • Dr n. med. Łukasz Zadrożny

  Lekarz dentysta, absolwent WUM. Wieloletni pracownik WUM, aktualnie adiunkt w Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej. Prowadzi badania naukowe dotyczące druku 3D, dokładności procedur implantologicznych, jest też członkiem międzynarodowej grupy badawczej porównującej szybkość integracji implantów stomatologicznych o różnych powierzchniach.

 • Dr Ulrich Wegmann

  Ukończył studia Chemii i Stomatologii na Uniwersytecie im Bonn.
  Od 1978 do 2014 Adiunkt w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej, Kształcenia Przedklinicznego i Nauk o Materiałach na Uniwersytecie w Bonn, w Niemczech.
  Od 1984 kierownik Kliniki.

app