Natrodent

WYKŁADOWCY

 • Maxim Belograd

  Dr
  Maxim Belograd

  Specjalista w zaawansowanej endodoncji i pracy z mikroskopem. Prowadzi prywatną praktykę na Ukrainie. Jest także wykładowcą w Belograd Clinik Study Club. Ukończył Ukraińska Akademię Medyczną na wydziale Stomatologii, Poltava. Od 2006 prowadzi prywatna praktykę stomatologiczna.

  zobacz więcej
 • Simone Maffei

  tech. dent
  Simone Maffei

  Właściciel laboratorium dentystycznego Maffei w Modenie, w którym zajmuje się wyłącznie estetyką i rekonstrukcją w ceramice na naturalnych zębach i implantach.

  zobacz więcej
 • Joshua Polansky

  MTD
  Joshua Polansky

  Tytuł technika dentystycznego uzyskał z wyróżnieniem w 2004 roku na Uniwersytecie w Rutgers w Stanie New Jersay. Swoją wiedzę zagłębiał pracując w Laboratorium dentystycznym w Oral Design w Chicago pod opieką wybitnego Mistrza Techniki Dentystycznej Oliviera Tric'a.

  zobacz więcej
 • Wojciech Bociek

  tech. dent
  Wojciech Bociek

  Specjalista z zakresu techniki dentystycznej z doświadczeniem w obsłudze operatorskiej dentystycznych maszyn CNC, konstrukcji CAD oraz programowania CAM.

  zobacz więcej
 • Sascha Hein

  Sascha Hein

  Sascha Hein rozpoczął naukę w dziedzinie technologii dentystycznych w Niemczech, gdzie ukończył studia w 1997 roku. Następnie pracował w wielu laboratoriach dentystycznych w Europie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

  zobacz więcej
 • Waldo Zarco Nosti

  Waldo Zarco Nosti

  Studia protetyczne ukończył w 2000 roku.
  Był rezydentem w elitarnych laboratoriach protetycznych o międzynarowej renomie. Obecnie zarządza gabinetem stomatologicznym CAD CAM S.L.

  zobacz więcej
 • Panaghiotis Bazos

  Dr
  Panaghiotis Bazos

  W 2000 r. ukończył studia na kierunku chirurgii stomatologicznej (Doctor of Dental Surgery) na Uniwersytecie Medycznym w Południowej Kalifornii.

  zobacz więcej
 • Joanna Trybuła Chmielewska

  tech. dent.
  Joanna Trybuła Chmielewska

  W technice dentystycznej największe pole do popisu w wyrażeniu się artystycznym dawała mi ceramika. Do dziś fascynuje mnie możliwości jakie daje, warstwy, transparenscje, translucencje, opalescenscje, gra światła, faktura, powierzchnia. Małe, żywe dzieło, rzeźba która staje się czyimś uśmiechem.

  zobacz więcej
 • Jacek Chmielewski

  tech. dent.
  Jacek Chmielewski

  Członek zarządu PASE, jako pierwszy technik dentystyczny

  zobacz więcej
 • Józef Oberc

  tech. dent.
  Józef Oberc

  W zawodzie pracuję 44 lata. Po ukończeniu szkoły pracowałem w przychodni, wówczas również zacząłem wykładać w szkole Techniki Dentystycznej i tak jest do dnia dzisiejszego.

  zobacz więcej
 • Thomas Zimmermann

  Thomas Zimmermann

  Od 13 lat jest międzynarodowym Managerem sprzedaży w firmie Cendres Metaux..

  zobacz więcej
 • Bruno Spindler

  dr
  Bruno Spindler

  Twórca systemu Abutments4life

  zobacz więcej
 • Mathias Fäh

  International Product Manager prosthetic.line
  Mathias Fäh

  zobacz więcej
 • Behnam Shakibaie

  Dr
  Behnam Shakibaie

  Absolwent Stomatologii Uniwersytetu Medycznego Berlinie na specjalizacji chirurgii szczękowej.

  zobacz więcej
 • Vincenzo Mutone

  CTD
  Vincenzo Mutone

  Od 2010 roku współpracuje z GC nad rozwojem systemu barwionej, przeziernej porcelany oferowanej pod nazwą CST (Chroma Shade Translucent). Jest współautorem wydanej w 2008 roku książki ?La zirconia in odontoiatria? (Cyrkon w stomatologii), oraz autorem licznych artykułów publikowanych w magazynach takich jak ?Quintessenza Odontotecnica? (1984), ?RTD? (2003) czy ?Dental Labor? (2005).

  zobacz więcej
 • Jacek Świecimski

  tech. dent
  Jacek Świecimski

  Technik dentystyczny z pasją do innowacji i nowinek technologicznych. Od lat dąży do rozszerzenia spektrum możliwości techników i stomatologów w świecie cyfrowym.

  zobacz więcej
 • Stefan Petrov

  tech. dent
  Stefan Petrov

  Zwycięzca prestiżowych konkursów:
  - "Smile of the Year" w latach 2014 i 2015 oraz w kategoriach "Kompleksowa estetyczna rekonstrukcja" oraz "Odbudowy ceramiczne".
  - "Ceramists Masters Cup" w roku 2015 na najciekawszą, zrealizowaną i udokumentowaną pracę ceramiczną podczas II Kongresu Ceramists No Limits

  zobacz więcej
 • Nazariy Mykhaylyuk

  Dr
  Nazariy Mykhaylyuk

  Specjalista w dziedzinie stomatologii mikroskopowej. Prowadzi własną rodzinna klinikę w Iwano-Frankiwsk (Ukraina) wspólnie z własnym ojcem, technikiem dentystycznym Bogdanem Mykhaylyuk (Oral Design Ukraine). W 2008 roku uzyskał tytuł lekarza dentysty na Uniwersytecie Medycznym w Iwano-Frankiwsk.

  zobacz więcej
 • Milos Miladinow

  MTG
  Milos Miladinow

  Ceramiasta łączący pasję do fotografii z zawodem, który wykonuje na co dzień. Pracę jako ceramista rozpoczął w 2004 roku, rok po założeniu własnego laboratorium DentalTech Rumunia. Specjalizuje się w odbudowie i estetycznych uzupełnieniach protetycznych.

  zobacz więcej
 • Piotr Nagadowski

  Piotr Nagadowski

  Od 1995 r. właściciel laboratorium protetycznego Natrodent z siedzibą w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a od roku 2011 we własnej siedzibie w Łodzi. Od 14 lat przedstawiciel, doradca techniczny i trener firmy Amann Girrbach (firma zajmująca się rozwojem technologii CAD/CAM, artykulacją oraz posiadająca bazę naukową mającą wkład w rozwój zagadnień dotyczących problemów okluzji i doskonalenia urządzeń do rejestracji stawowej).

  zobacz więcej
 • Bartosz Troczyński

  tech. dent.
  Bartosz Troczyński

  Absolwent Medycznego Studium nr 1 w Łodzi. W roku 1991 uzyskał kwalifikacje technika dentystycznego. Od 1998 r współwłaściciel firmy Natrodent.

  zobacz więcej
 • Przemysław Rajczak

  Tech. dent.
  Przemysław Rajczak

  W latach 1985 - 1993 zatrudniony w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej DWL w Poznaniu przy ul. Solnej 21 na stanowisku technika dentystycznego. Od 1993 roku prowadzi własną pracownię techniki dentystycznej.

  zobacz więcej
 • Zbigniew Bartosik

  Tech. dent.
  Zbigniew Bartosik

  Technik dentystyczny z wieloletnim doświadczeniem z pracy na implantach. Specjalista do spraw oprogramowania z szablonów chirurgicznych.. Prowadzi szkolenia dla stomatologów i techników dentystycznych z zakresu obsługi oprogramowania.

  zobacz więcej
 • Fabiano Bolzani

  MTD
  Fabiano Bolzani

  Urodzony w Mediolanie (Włochy). W 1979 roku ukończył CASATI Institute. Właściciel Dental Technology Laboratory w Trezzano Rosa (Mediolan). Członek ANTLO-ARCO (Komisja Wykładowców).

  zobacz więcej
 • Jan Schünemann

  ZTM
  Jan Schünemann

  W 1983 roku Jan Schunemann uzyskał tytuł technika dentystycznego na w Hamburgu. W roku 1989 założył swoja redakcję wydającą czasopismo dla dentystów "Quintessenz der Zahntechnik". Jest autorem licznych publikacji, których czytelnikami są ludzie na całym Świecie.

  zobacz więcej
 • Dawid Domoradzki

  tech. dent.
  Dawid Domoradzki

  Z firmą Amann Girrbach związany od początku wprowadzenia systemu Cad Cam na rynek.

  Certyfikowany serwisant urządzeń frezujących typu Cad Cam.

  Na co dzień pracujący, jako pomoc merytoryczna i techniczna z zakresu urządzeń takich jak: skaner, frezarka, oprogramowania Exocad oraz materiałów i rozwiązań protetycznych.

  zobacz więcej
 • Stefan Schunke

  ZTM
  Stefan Schunke

  W 1976 rozpocząłem szkolenie w dziedzinie techniki dentystycznej w Leverkusen w Niemczech. Po jego ukończeniu w 1980 roku wziąłem udział w kursie woskowania i gnatologii. Od 2014 roku jestem aktywnym członkiem Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (EAED). Jestem też aktywnym moderatorem i wykładowcą podczas kursów i szkoleń w kraju i za granicą. Opublikowałem też wiele artykułów oraz kilka książek.

  zobacz więcej
 • Łukasz Sopałowicz

  tech. dent.
  Łukasz Sopałowicz

  Ponad 20 lat związany z zawodem technika dentystycznego.
  W latach 90-tych asystent profesora przedmiotu wiodącego w szkole techniki dentystycznej.

  zobacz więcej
 • Janusz Karaś

  tech. dent
  Janusz Karaś

  Technik Dentystyczny, współtwórca pracowni Trójząb.
  W czerwcu 1995 r.: ukończył Prywatne Medyczne Studium Zawodowe na Wydziale Techniki Dentystycznej i uzyskał tytuł Technika dentystycznego.

  zobacz więcej
 • Pavel Metelka

  Pavel Metelka

  W 2008 roku zostałem dyplomowanym Technikiem dentystycznym. Podczas studiów w Brnie pracowałem w laboratorium dentystycznym rodziców. Studia ukończyłem z wyróżnieniem. Następnie pracowałem w klinice dentystycznej MUDr. Kropáč jako Technik dentystyczny specjalizujący się w licówkach ceramicznych.

  zobacz więcej