Natrodent

WYKŁADOWCY

 • Maxim Belograd

  Dr
  Maxim Belograd

  Specjalista w zaawansowanej endodoncji i pracy z mikroskopem. Prowadzi prywatną praktykę na Ukrainie. Jest także wykładowcą w Belograd Clinik Study Club. Ukończył Ukraińska Akademię Medyczną na wydziale Stomatologii, Poltava. Od 2006 prowadzi prywatna praktykę stomatologiczna.

  zobacz więcej
 • Paweł Matusiak

  lic. st. tech. dent.
  Paweł Matusiak

  Absolwent Wydziału Technik Dentystycznych Akademii Medycznej w Warszawie.
  Nauczyciel zawodu, wykładowca.

  zobacz więcej
 • Joshua Polansky

  MTD
  Joshua Polansky

  Tytuł technika dentystycznego uzyskał z wyróżnieniem w 2004 roku na Uniwersytecie w Rutgers w Stanie New Jersay. Swoją wiedzę zagłębiał pracując w Laboratorium dentystycznym w Oral Design w Chicago pod opieką wybitnego Mistrza Techniki Dentystycznej Oliviera Tric'a.

  zobacz więcej
 • Wojciech Bociek

  tech. dent
  Wojciech Bociek

  Specjalista z zakresu techniki dentystycznej z doświadczeniem w obsłudze operatorskiej dentystycznych maszyn CNC, konstrukcji CAD oraz programowania CAM.

  zobacz więcej
 • Sascha Hein

  Sascha Hein

  Sascha Hein rozpoczął naukę w dziedzinie technologii dentystycznych w Niemczech, gdzie ukończył studia w 1997 roku. Następnie pracował w wielu laboratoriach dentystycznych w Europie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

  zobacz więcej
 • Nazariy Mykhaylyuk

  Dr
  Nazariy Mykhaylyuk

  Specjalista w dziedzinie stomatologii mikroskopowej. Prowadzi własną rodzinna klinikę w Iwano-Frankiwsk (Ukraina) wspólnie z własnym ojcem, technikiem dentystycznym Bogdanem Mykhaylyuk (Oral Design Ukraine). W 2008 roku uzyskał tytuł lekarza dentysty na Uniwersytecie Medycznym w Iwano-Frankiwsk.

  zobacz więcej
 • Milos Miladinow

  MTG
  Milos Miladinow

  Ceramiasta łączący pasję do fotografii z zawodem, który wykonuje na co dzień. Pracę jako ceramista rozpoczął w 2004 roku, rok po założeniu własnego laboratorium DentalTech Rumunia. Specjalizuje się w odbudowie i estetycznych uzupełnieniach protetycznych.

  zobacz więcej
 • Piotr Nagadowski

  Piotr Nagadowski

  Od 1995 r. właściciel laboratorium protetycznego Natrodent z siedzibą w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a od roku 2011 we własnej siedzibie w Łodzi. Od 14 lat przedstawiciel, doradca techniczny i trener firmy Amann Girrbach (firma zajmująca się rozwojem technologii CAD/CAM, artykulacją oraz posiadająca bazę naukową mającą wkład w rozwój zagadnień dotyczących problemów okluzji i doskonalenia urządzeń do rejestracji stawowej).

  zobacz więcej
 • Bartosz Troczyński

  Tech. dent.
  Bartosz Troczyński

  Absolwent Medycznego Studium nr 1 w Łodzi. W roku 1991 uzyskał kwalifikacje technika dentystycznego. Od 1998 r współwłaściciel firmy Natrodent.

  zobacz więcej
 • Przemysław Rajczak

  Tech. dent.
  Przemysław Rajczak

  W latach 1985 - 1993 zatrudniony w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej DWL w Poznaniu przy ul. Solnej 21 na stanowisku technika dentystycznego. Od 1993 roku prowadzi własną pracownię techniki dentystycznej.

  zobacz więcej
 • Zbigniew Bartosik

  Tech. dent.
  Zbigniew Bartosik

  Technik dentystyczny z wieloletnim doświadczeniem z pracy na implantach. Specjalista do spraw oprogramowania DDS-Pro. Prowadzi szkolenia dla stomatologów i techników dentystycznych z zakresu obsługi oprogramowania.

  zobacz więcej
 • Fabiano Bolzani

  MTD
  Fabiano Bolzani

  Urodzony w Mediolanie (Włochy). W 1979 roku ukończył CASATI Institute. Właściciel Dental Technology Laboratory w Trezzano Rosa (Mediolan). Członek ANTLO-ARCO (Komisja Wykładowców).

  zobacz więcej
 • Jan Schünemann

  ZTM
  Jan Schünemann

  W 1983 roku Jan Schunemann uzyskał tytuł technika dentystycznego na w Hamburgu. W roku 1989 założył swoja redakcję wydającą czasopismo dla dentystów "Quintessenz der Zahntechnik". Jest autorem licznych publikacji, których czytelnikami są ludzie na całym Świecie.

  zobacz więcej
 • Stefan Schunke

  ZTM
  Stefan Schunke

  W 1976 rozpocząłem szkolenie w dziedzinie techniki dentystycznej w Leverkusen w Niemczech. Po jego ukończeniu w 1980 roku wziąłem udział w kursie woskowania i gnatologii. Od 2014 roku jestem aktywnym członkiem Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (EAED). Jestem też aktywnym moderatorem i wykładowcą podczas kursów i szkoleń w kraju i za granicą. Opublikowałem też wiele artykułów oraz kilka książek.

  zobacz więcej
 • Łukasz Sopałowicz

  tech. dent.
  Łukasz Sopałowicz

  Końcem lat 90-tych asystent profesora przedmiotu wiodącego w szkole techniki dentystycznej. Od 1997 roku właściciel laboratorium Lider-Tech. W pracy zawodowej specjalizuje się w konstrukcjach metalowych i bezmetalowych. Od wielu lat członek Izby Gospodarczej Techników Dentystycznych.

  zobacz więcej
 • Janusz Karaś

  tech. dent
  Janusz Karaś

  Technik Dentystyczny, współtwórca pracowni Trójząb.
  W czerwcu 1995 r.: ukończył Prywatne Medyczne Studium Zawodowe na Wydziale Techniki Dentystycznej i uzyskał tytuł Technika dentystycznego.

  zobacz więcej
 • Pavel Metelka

  Pavel Metelka

  W 2008 roku zostałem dyplomowanym Technikiem dentystycznym. Podczas studiów w Brnie pracowałem w laboratorium dentystycznym rodziców. Studia ukończyłem z wyróżnieniem. Następnie pracowałem w klinice dentystycznej MUDr. Kropáč jako Technik dentystyczny specjalizujący się w licówkach ceramicznych.

  zobacz więcej