Pavel Metelka

W 2008 roku zostałem dyplomowanym Technikiem dentystycznym. Podczas studiów w Brnie pracowałem w laboratorium dentystycznym rodziców. Studia ukończyłem z wyróżnieniem. Następnie pracowałem w klinice dentystycznej MUDr. Kropáč jako Technik dentystyczny specjalizujący się w licówkach ceramicznych.

W 2010 roku zacząłem pracę w firmie Henry Schein i Sanitaria, gdzie pracuję po dzień dzisiejszy jako konsultant i specjalista CAD/CAM. Wraz ze wspomnianymi firmami stworzyłem w Czechach pracownie LiveLabs z systemami cyfrowymi. Doświadczenia nabywam również w ciągłej pracy z pacjentami w Laboratorium Dens Technika w Brnie. W 2011 roku otworzyłem nowe Laboratorium Dental Premium w Vyskovie.

Jestem autorem licznych publikacji w czasopismach stomatologicznych.

Jednym z najważniejszych moich doświadczeń z dziedziny szkoleń są spotkania Użytkowników CAD/CAM, które organizuję od 2011 roku. Prezentowana pełna gama systemów cyfrowych na konferencjach cieszy się rosnącym zainteresowaniem.

Posiadam certyfikat Amann Girrbach "LiveLab Dens Technika", jestem zewnętrznym Wykładowcą do pełnej gamy produktów codziennego użytku firmy Amann Girrbach. W 2015 roku zostałem certyfikowanym, oficjalnym Wykładowcą Amann Girrbach i od tego czasu prowadzę również regularne prezentacje AmannGirrbach na terenie Europy.

Last updated 3 mins ago Last updated 3 mins ago

app