Dr n.med. specj. ortod. Maciej Cićkiewicz

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Członek Wielu Towarzystw Ortodontycznych: Amerykańskiego (AAO), Europejskiego (EOS), Włoskiego (SIDO) Polskiego (PTO) Towarzystwa Ortodontycznego oraz Światowej Federacji Ortodontów (WFO).
Szkolił się w Polsce i za granicą wizytując Uniwersytet w Turynie, w Santiago de Compostela, Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles oraz San Francisco.
Uczestniczy w wielu wykładach w Europie i Stanach Zjednoczonych podczas corocznych Kongresów Ortodontycznych. Wykłada w Polsce oraz za granicą podczas kursów oraz zjazdów ortodontycznych. Założyciel i współwłaściciel portalu Dental Movies - największego portalu z filmami stomatologicznymi z 18 mln odsłon. www.dentalmovies.com
Autor i wykładowca www.academyoforthodontics.com
Pasjonat fotografii i filmu oraz najnowocześniejszych technologii, które bardzo często wykorzystuje w swojej pracy. Co roku podróżuje do USA po dawkę nowej wiedzy i rozwiązań technologicznych. Ideę #HollywoodSmile przenosi z Kalifornii nad Wisłę pracując jako ortodonta w kilku klinikach w Warszawie oraz okolicach.
W bardzo krótkim czasie uzyskał najwyższy tytuł DIAMOND II wsród lekarzy w Polsce leczących systemem Invisalign. Leczy wieloma systemami i swoje osiągnięcia prezentuje w social mediach.
Na Instagramie znany jest jako @dr_cickiewicz.
Praca jest jego ogromną pasja. Jak podkreśla, największą nagrodą dla niego jest piękny i szczery uśmiech pacjenta.

Last updated 3 mins ago Last updated 3 mins ago

app