TD Jakub Zimmer

Jest absolwentem Krakowskiego Medycznego Studium Techniki Dentystycznej z 1999 roku. W 2001 roku otworzył w Wadowicach własne laboratorium protetyczne, w którym do dziś wykonuje głównie ceramiczne uzupełnienia stałe. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu dla Techników Dentystycznych z 2008 roku, gdzie w kategorii „Ceramika bezmetalowa" podczas finału w Szczyrku zajął pierwsze miejsce. Od 2015 roku prowadzi wykłady i szkolenia praktyczne na terenie całej Polski z zakresu propagowanej przez siebie idei biomimetycznego warstwowania ceramiki na podbudowach ze stopów metalowych oraz z dwutlenku cyrkonu.

Jakub specjalizuje się w odtwarzaniu naturalnych efektów brzegu siecznego w ceramicznych uzupełnieniach stałych, zajmuje się także makrofotografią, która dodatkowo jest jego pasją. Jest autorem wielu artykułów i fotoreportaży w prasie branżowej (Technik Dentystyczny oraz Dental Labor) a zdjęcia jego prac znalazły się na okładkach kilku czasopism. Jest założycielem i administratorem grup branżowych w social mediach, takich jak CERAMIC DENTAL POLAND oraz DENTAL FILMS. Współpracuje z wieloma firmami i podmiotami medycznymi na Polskim rynku w zakresie wsparcia swoim portfolio zdjęciowym oraz supportu merytoryczno-wykładowego podczas targów i konferencji.

Wolny czas spędza na aktywnym wypoczynku, mocno rozpowszechniając tą ideę w środowisku medycznym, jako członek grupy AKTYWNI MEDYCY.

Last updated 3 mins ago Last updated 3 mins ago

app